Kontejnerové domy

Z kontejnerů umíme prakticky cokoliv

Přepravní kontejnery přestavujeme na kontejnerové domy a jiné již od roku 2017 a máme tak bohaté zkušenosti. Za ty čtyři roky jsme postavili od A do Z čtyři kontejnerové domy a nespočet gastro stánků, showroomů, kontejnerových chat a jiných kontejnerových přetaveb. I přes velmi složitý rok a mnohé neúspěchy jsme silnější a zkušenější stále tu. Rádi vám tak pomůžeme s realizací Vašeho vysněného kontejnerového domu nebo třeba prodejního stánku či kontejnerové chaty.

Kontejnerové domy

Domy z kontejnerů jsou zajímavá alternativa ke klasickým technologiím výstavby. Hlavní devizou je jejich rychlost a stohovatelnost. Nutno ale přiznat že kontejnerové domy mají i svá úskalí se kterými vám rádi poradíme.

Kontejnerové stánky

Našimi nejčastějšími přestavbami jsou kontejnerové stánky a gastro stánky. Kontejnerové stánky jsou zajímavé hlavně svou mobilitou a industriálním vzhledem.

Kontejnerové chaty

Kontejnery se hodí i pro přestavbu na chatu nebo zahradní domek i s těmito máme již zkušnosti, ale v dnešní době už umíme i vlastní kontrukci, kde eliminujem všechny neduhy kontejnrových chat.

Showroomy

Pro svou mobilitu a industriální vzhled se kontejnery často používají jako showroomy prodejny nebo kancelářské budovy. Rádi vám s podobným projektem pomůžeme.

Ukázaná platí - naše kontejnerové přestavby

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku do 2 dnů  Přiložením přílohy například fotografie vaší představy výrazně urychlíte celý proces (pdf,png,jpg)

  Rychlý kontakt

  Milan Borák
  Bánovská cesta 6
  01001 Žilina
  tel: +421 915 886 202

  Odebírejte aktuální novinky a akce