Marketingové využití

Protože máme výrobu na Slovensku, tak je pro nás důležité abychom měli co nejvíce ukázkových domů po celé České republice. Máte-li pocit že je vaše lokalita něčím zajímavá a že jste v dané lokalitě první s daným typem domu (snadno ověříte v našich referencích nebo již brzy na mapě mobilních domů).

Co znamená marketingové využití?

Je to vzájemná dohoda kde vy udělíte souhlas s využitím vašeho konkrétního mobilního domu k marketingovým účelům a my vám na oplátku dáme třeba exklusivní slevu nebo naopak dovybavíme váš mobilní nebo modulární dům něčím navíc třeba nějakou designovou fasádu nebo třeba vybavení záleží na vás.

Co takové marketingové využití znamená?

Předně  bychom váš dům dokumentovati od prvotních návrhů či úprav přes výrobu až po transport, usazení a kompletaci. Dokomentovat znamená časosběrná videa, videa, fotografie a audiozáznam.

Ve zkratce po dobu asi 6 měsíců bychom u vás měli možnost min. jedné prohlídky pro jednoho nebo více klientů (týdně) vždy naráz abyste nebyli moc obtěžovaní. Pak pokud bude zájem jednou, či dvakrát udělat větší akci třeba gril párty na naše náklady takový (odpoledne otevřených dveří).

Dle dohody a vaší ochoty bychom rádi také udělali video rozhovor s vámi při převzetí a pak třeba po tom půl roce jako feedback jak se vám v domečku žije. Vše je o vzájemné dohodě a co jednoho obtěžuje jiný klient vítá. Celá dohoda je o vzájemnému si vyjití vstříc, tak abyste vy byli rádi za slevu a my za zvýšené povědomí v dané lokalitě. Vše je samozřejmě smluvně ošetřeno.  Nabízená sleva za marketingové využití může být až 100 tisíc na objekt/půl roku.