Tento mobilní modulární dům je třípokojový mobilní dům vhodný pro pár nebo menší rodinu jako celoroční bydlení nebo chata, lze využít také ke komerčním účelům. V tomto případě se ho „ujala“ mladý pár z Maďarska. jednalo se tak vlastně o první zahraniční realizaci mobilního domu.

I must explain to you how all this works

V tomto provedení se jedná o střední variantou našeho mobilního domu. Každý z našich domů má mohutnou dřevěnou konstrukci. Nejdůležitější součásti každého mobilního domu je samozřejmě izolace. Vnitřkem konstrukce jsou uprostřed izolace rozvedeny všechny potřebné sítě… voda, odpady a elektrické vedení. Vrstva izolace je designována tak aby všechny naše domy splňovali standardy pasivního domu tedy měrné potřeby tepla na vytápění, jejíž hranice je stanovena na 15 kWh/(m2a).

Naše mobilní domy také splňují i ostatní kritéria jako neprůvzdušnost obálky budovy či maximální četnost překročení nejvyšší povolené teploty vnitřního vzduchu v letním období.

Vrstva izolace je designována tak aby všechny naše domy splňovali standardy pasivního domu tedy měrné potřeby tepla na vytápění, jejíž hranice je stanovena na 15 kWh/(m2a).

Mladý pár si interiér velmi hezky vybavil a byli i tak laskavi že nám poskytli fotografie. Je patrné že si vybavování jejich nového domečku užili a věříme že jim bude přinášet mnoho radosti. Tato varianta je navíc vybavena pevnou pochozí střechou na kterou je možné umístit buď pochozí terasu a zvýšit tak užitnou plochu celého mobilního domu nebo čehož jsme velkými fanoušky na střechu lze umísti zelenou střechu jak sukulentní tak extenzivní.

Chci podobný mobilní dům

    Přiložením přílohy například fotografie vaší představy výrazně urychlíte celý proces (pdf,png,jpg)

    Fotogalerie mobilního domu