Při návrzích a realizaci mobilních domů v podstatě zohledňujeme dá se říct každý centimetr protože prostě díky mobilitě jsou vnější rozměry domů omezené. Stane se tak často že se zapomene na to že každý dům ať už mobilní dům, modulární dům, kontejnerový dům nebo klasický zděný musí mít nějakým způsobem vyřešeno hospodaření s odpady. A to ideálně tak, že člověk recykluje. (Jestli nerecyklujete tak se styďte!) Z toho důvodu jsme vytvořili “ popelnicové domečky“,  které jsou jednak ve stejném dekoru jako mobilní dům tak aby k sobě ladily a zároveň jsou vybavený malou zelenou stříškou tak, aby byl v podstatě pohlcován případný zápach v letních měsících. A protože  prostě máme rádi zelené střechy a fasády a tohle je takový malý tester nebo ochutnávka pro každého klienta, který ještě nemá tu odvahu jít do plné realizace zelené střechy nebo zelené fasády věříme že se vám naše popelnicové domečky líbí.

Popelnicový domečel na dvě 240 l a dvě 120 l popelnice

Jsme schopni navrhnout popelnicový domeček na míru ke každému mobilních domů. Tedy například jiný domeček bude pro dvoučlennou rodinu a nebo  pro pětičlennou rodinu, umíme vybavit popelnicový domeček i například zamykacím šuplíkem kde si lze ukrýt zahradní nůžky rukavice nebo jakékoliv nářadí ,které používáte při ošetření předzahrádky. Do domečku také lze umístit do například poštovní schránku. Popelnicový domeček může stát samostatně a nebo může být přímo „nalepen“ na mobilní dům.

Ano tohle opravdu domeček pro popelnice.

Jde o to že v tomto domečku je popelnice prakticky skrytá, jednak se k ní nedostanou vandalové a divoká zvěř a v podstatě se ze řekněme nevzhledného zákoutí s odpadky stává hezký designový prvek. Mechanicky jsou domečky udělali tak, že otevřete pouze dvířka a popelnice se sama vyklopí pod úhlem tak abyste snadno mohli do ní vypráznit obsah obsah vašeho koše nebo vhodit odpadky.Výhodou takového designového řešení úschovy vašich popelnici a zároveň to že můžou sloužit jako hmyzí domečky dřevníky úschova kol úschova zahradního nářadí prostě má neuvěřitelné množství užití a přitom působí elegantně čistě a zároveň další projekt bezpečnosti bydlení můžete v podstatě obsah zamčít. Věříme že se vám tento náš exteriérový doplněk bude líbit a protože jí zvažujeme zařadit jako stály doplněk našem portfoliu a možná uděláme i nějakou akci Že ho budeme dávat jako dárek k novému mobilnímu domečku to ještě uvidíme 🙂

Výroba dvou nových prototypů „popelnicových domečků“

Pozinkované popelnicové domečky

Chci svůj popelnicový domeček    Přiložením přílohy například fotografie vaší představy výrazně urychlíte celý proces (pdf,png,jpg)